-4%

Шланг для душу силікон ZERIX Z-02 150 см чорний
121 ₴
116,16 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX3280
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX3280
Категорія:
Тип:
Торгова марка:
ZERIX
Гарантійний термін (міс):
6
Довжина шлангу (см):
150
Модель:
Z-02
Країна бренду:
Чехія
Тип виробу:
Торгова марка:
ZERIX
Упаковка:
Пакет
Колір:
Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Zerix |
| Матеріал шланга | Силікон |
| Покриття | Емаль |
| Довжина | 150 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Защита от изломов | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,16 ₴
