-4%

Лійка для верхнього душу ZERIX SH-41
111 ₴
106,56 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX2743
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX2743
Категорія:
Тип:
Комплектуючі для змішувача
Торгова марка:
ZERIX
Гарантійний термін (міс):
6
Довжина (мм):
85
Матеріал корпусу:
Пластик
Покриття:
Хром
Сполучний діаметр (дюйм):
1/2
Країна бренду:
Чехія
Тип:
Ручна
Тип виробу:
Торгова марка:
ZERIX
Колір:
Сталевий
Ширина (мм):
70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 70 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Комплектація верхнього душу | |
| Шарнір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,56 ₴


