-4%

Шланг для душу Zerix F01 розтяжний 200-250
215 ₴
206,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX0112
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX0112
Категорія:
Тип:
Комплектуючі для змішувача
Торгова марка:
ZERIX
Гарантійний термін (міс):
6
Довжина шлангу (см):
200-250
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу:
Нержавіюча сталь
Модель:
Chr.F01
Особливості:
Шланг - EPDM
Покриття:
Хром
Розтяжний шланг:
Так
Країна бренду:
Чехія
Тип виробу:
Торгова марка:
ZERIX
Упаковка:
Коробка
Колір:
Сталевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Zerix |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 2500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Защита от изломов | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,40 ₴
