-4%

Гнучкі шланги ZERIX M10-120 см
207 ₴
198,72 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX1577
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX1577
Категорія:
Тип:
Гнучка підводка
Торгова марка:
ZERIX
Гарантійний термін (міс):
12
Довжина гнучкого підведення (см):
120
Кількість (шт):
2
Матеріал корпусу:
Нержавіюча сталь
Країна бренду:
Чехія
Тип:
В оплетці
Тип з'єднання:
Гайка 1/2 - Штуцер М10
Торгова марка:
ZERIX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Середовище робоче | Вода |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 1200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Покриття | Неіржавка сталь |
| Защита от изломов | Да |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,72 ₴
