-4%

Шланг для душу CHAMPION Chr.Z-01 175см
101 ₴
96,96 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX0425
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX0425
Категорія:
Тип:
Комплектуючі для змішувача
Торгова марка:
CHAMPION
Гарантійний термін (міс):
6
Довжина шлангу (см):
175
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу:
Нержавіюча сталь
Модель:
Chr.Z-01
Особливості:
Шланг - PVC
Покриття:
Хром
Розтяжний шланг:
Ні
Країна бренду:
Китай
Країна виробник:
Китай
Тип виробу:
Торгова марка:
CHAMPION
Упаковка:
Пакет
Колір:
Сталевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Champion |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 1750 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Защита от изломов | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,96 ₴

