-4%

Лійка для душу ZERIX SH-30
130 ₴
124,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZX2851
+380 (93) 340-23-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Артикул:
ZX2851
Категорія:
Тип:
Комплектуючі для змішувача
Торгова марка:
ZERIX
Довжина (мм):
200
Матеріал корпусу:
Пластик
Сполучний діаметр (дюйм):
1/2
Країна бренду:
Чехія
Тип:
Ручна
Торгова марка:
ZERIX
Колір:
Сталевий
Ширина (мм):
30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | |
| Функція економії води | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,80 ₴


